Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Configuration
sq: Konfigurimi
