Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு
