Config Reference Content (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: ID
az: İD

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Entity
az: Entiti

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Entity type
az: Varlıq növü
