Config Reference Content (1.0.0-beta4) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Value
ar: القيمة

en: Depth
ar: العمق

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Entity
ar: الكيان

en: Values
ar: قيم

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Selection type
ar: نوع الاختيار

en: About
ar: حول

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
ar: أخترت كلمة خاطئة. قم بتغييرها من الخيارات

en: Select terms
ar: أختر مصطلحات

en: Entity types
ar: أنواع الكيانات

en: Target UUID
ar: معرف UUID للهدف
