Config Reference Content (1.0.0-beta4) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Depth
lt: Gylis

en: Label
lt: Etiketė

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Entity
lt: Esybė

en: Values
lt: Reikšmės

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Is one of
lt: Yra vienas iš
