Config Revision (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Revisions
he: גרסאות

en: Configuration
he: הגדרות

en: Revision
he: גרסה

en: Changed
he: השתנה

en: %title has been created.
he: נוצר/ה %title.

en: %title has been updated.
he: עודכן/עודכנה %title.
