Config Revision (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Description
id: Deskripsi

en: Edit
id: Sunting

en: View
id: Lihat

en: To
id: Untuk

en: From
id: Dari

en: Revisions
id: Revisi

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Revision
id: Revisi

en: Changed
id: Berubah

en: Current revision
id: Revisi saat ini

en: %title has been created.
id: %title telah dibuat.

en: %title has been updated.
id: %title telah diperbarui.
