Config Revision (1.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afişează

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Revisions
ro: Revizii

en: Configuration
ro: Configurație

en: Changed
ro: Schimbat

en: Entity Type ID
ro: ID-ul tipului de entitate
