Config Revision (1.0.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: To
ne: लाई

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
