Config Revision (1.0.0-alpha4) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Changed
az: Dəyişdi
