Config Revision (1.0.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Revisions
fa: بازبینی‌ها

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: %title has been created.
fa: %title ساخته شد.

en: %title has been updated.
fa: %title به‌روز شد.

en: Added %title.
fa: افزودن %title.
