Config Revision (1.0.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: View
tr: Görüntüle

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Changed
tr: Değişti

en: %title has been created.
tr: %title oluşturuldu.

en: %title has been updated.
tr: %title güncellendi.
