Configuration Split (2.0.0-rc4) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Modules
lt: Moduliai

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Active
lt: Aktyvus

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Folder
lt: Katalogas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Current status
lt: Dabartinė būsena

en: New
lt: Naujas

en: Themes
lt: Temos

en: Storage
lt: Saugykla

en: Activate
lt: Aktyvuoti

en: Deactivate
lt: Deaktyvuoti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: @count new | @count new
lt[0]: @count naujas
lt[1]: @count nauji
lt[2]: @count naujų

en: @count changed | @count changed
lt[0]: @count pakeistas
lt[1]: @count pakeisti
lt[2]: @count pakeistų
