Configuration Split (2.0.2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: View
ar: عرض

en: Active
ar: نشط

en: New
ar: جديد

en: Activate
ar: تفعيل

en: @source_name to @target_name
ar: @source_name لـ @target_name
