Configuration Split (2.0.2) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: View
az: Görünüş

en: Active
az: Aktiv

en: New
az: Yeni

en: Activate
az: Aktivləşdirin
