Configuration Split (8.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Weight
az: Çəki

en: Modules
az: Modullar

en: ID
az: İD

en: Active
az: Aktiv

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Themes
az: Mövzular

en: Machine name
az: Maşın adı
