Configuration Split (8.x-1.9) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Description
ne: विवरण

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Active
ne: सक्रिय

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Themes
ne: आवरणहरू
