Configuration Split (8.x-1.9) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت
