Configuration Synchronizer (3.0.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Import
ar: استيراد

en: Theme
ar: حلة

en: Module
ar: الوحدة

en: Advanced
ar: متقدم

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Changed
ar: تم التغير

en: New
ar: جديد

en: About
ar: حول

en: Update mode
ar: نمط التحديث

en: Simple configuration
ar: إعدادت مبسطة
