Configuration Synchronizer (3.0.0-alpha4) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Import
az: İmport

en: Theme
az: Tema

en: Module
az: Modul

en: Advanced
az: Əlavə

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: New
az: Yeni

en: About
az: Haqqında
