Configuration Synchronizer (8.x-2.0-alpha10) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Import
id: Impor

en: Theme
id: Tema

en: Module
id: Modul

en: Changed
id: Berubah

en: New
id: Baru

en: Usage
id: Penggunaan

en: About
id: Tentang
