Config Terms (8.x-1.4) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Value
ur: قیمت

en: List
ur: فہرست

en: Description
ur: وضاحت

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: types
ur: اقسام

en: Bundle
ur: بنڈل
