Config Terms (8.x-1.6) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: List
gu: સૂચિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: root
gu: મૂળ

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Values
gu: મૂલ્યો

en: types
gu: પ્રકારો

en: About
gu: વિશે

en: Autocomplete
gu: સ્વત: પૂર્ણ

en: Bundle
gu: બંડલ
