Configuration Views (2.0.0) - en to az translation catalogue (36 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Tag
az: Teq

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Views
az: Görünüşlər

en: Page
az: Səhifə

en: Recipients
az: Qəbul edənlər

en: Vocabulary name
az: Lüğət adı

en: Contains
az: Tərkibində

en: Is equal to
az: Bərabərdir

en: Is not equal to
az: Bərabər deyil

en: Desc
az: azaldın

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Sort by
az: Sırala

en: Shortcuts
az: Qısa yollar

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Menus
az: Menyular

en: Form
az: Forma

en: empty
az: boş

en: Offset
az: Ofset

en: contains
az: ehtiva edir

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Starts with
az: ilə başlayır

en: Is empty (NULL)
az: Boşdur (NULL)

en: not empty
az: boş deyil

en: Ends with
az: ilə bitir

en: begins
az: başlayır

en: ends
az: bitir

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Style name
az: Stil adı

en: Image styles
az: Şəkil üslubları
