Confirmation (2.2.3) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: State
ar: الحالة

en: None.
ar: لا شيء.

en: Changed
ar: تم التغير

en: Last sent
ar: آخر إرسال
