ConnectID Login (3.0.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Private
ar: خاص

en: Address
ar: العنوان

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Order
ar: الترتيب

en: Product
ar: المنتج

en: Payment method
ar: طريقة الدفع
