consent management (1.0.0) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Version
he: גירסה

en: Edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: History
he: היסטוריה

en: Updated
he: עודכן

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Send
he: שלח

en: Authored on
he: בתאריך

en: Revert
he: שחזור

en: The message has been sent.
he: ההודעה נשלחה.

en: Revision
he: גרסה

en: Changed
he: השתנה

en: Custom date format
he: תבנית תאריך מותאמת אישית

en: Publishing status
he: מפורסם
