Consent Support (1.0.0-rc1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
pt: Ativado

en: Edit
pt: Editar

en: Category
pt: Categoria

en: Label
pt: Etiqueta

en: Provider
pt: Fornecedor

en: Video
pt: Vídeo

en: Paragraph
pt: Parágrafo

en: Expression
pt: Expressão

en: entity type
pt: tipo de entidade
