Consent Support (1.0.0-rc2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
id: Aktif

en: Edit
id: Sunting

en: - None -
id: - Tiada -

en: Category
id: Kategori

en: Provider
id: Penyedia
