Consent Support (1.0.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
it: Attivato

en: Edit
it: Modifica

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Category
it: Categoria

en: Label
it: Etichetta

en: Provider
it: Fonte esterna

en: Expression
it: Espressione

en: Providers
it: Fonti esterne
