Consent Support (1.0.2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Category
ne: वर्ग

en: Label
ne: लेबल

en: Media
ne: मिडिया

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला
