Consent Support (1.0.3) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Edit
pt: Editar

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Category
pt: Categoria

en: Label
pt: Rótulo

en: Media
pt: Mídia

en: Provider
pt: Provedor

en: Paragraph
pt: Parágrafo

en: Expression
pt: Expressão

en: Providers
pt: Provedores/Serviços

en: Block Content
pt: Conteúdo do Bloco

en: Media Type
pt: Tipo de Mídia
