Consent Support (1.0.3) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Category
sv: Kategori

en: Label
sv: Etikett

en: Provider
sv: Leverantör

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Expression
sv: Uttryck

en: Providers
sv: Leverantörer

en: Block Content
sv: Innehåll i block
