Consent Support (1.0.5) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Category
es: Categoría

en: Label
es: Etiqueta

en: Media
es: Multimedia

en: Provider
es: Proveedor

en: Video
es: Vídeo

en: Paragraph
es: Párrafo

en: Expression
es: Expresión

en: Providers
es: Proveedores

en: Script
es: Guión

en: Block Content
es: Contenido de bloques

en: entity type
es: tipo de entidad

en: Allow override
es: Permitir sobreescritura
