Consent Support (1.0.8) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: - None -
da: - Ingen -

en: Category
da: Kategori

en: Label
da: Etiket

en: Provider
da: Udbyder

en: Expression
da: Udtryk

en: Block Content
da: Blokindhold
