Consent Support (1.0.8) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: - None -
nl: - Geen -

en: Category
nl: Categorie

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Expression
nl: Expressie

en: Block Content
nl: Blokinhoud

en: entity type
nl: Entiteitstype

en: Force category
nl: Categorie afdwingen

en: Allow to override configuration for @entity_type
nl: Overschrijven van instellingen voor @entity_type toestaan

en: You must accept @category_name to (fully) view this content.
nl: U dient @category_name toe te staan om deze inhoud volledig te zien.

en: Change your @consent_settings_link.
nl: Wijzig uw @consent_settings_link.

en: You must accept @category_name to view this content.
nl: U dient @category_name toe te staan om deze inhoud te bekijken.
