Consent Support (1.0.9) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ur: فعال

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Provider
ur: سہولت کار
