Constant Contact Block (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Register
ar: التسجيل

en: Delete
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Country
ar: الدولة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: status
ar: الحالة

en: Created
ar: الإنشاء

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Address
ar: العنوان

en: State
ar: الحالة

en: Changed
ar: تم التغير

en: Email:
ar: البريد الإلكتروني:
