Constant Contact Block (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Register
ja: 登録

en: Delete
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: Country
ja: 国

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: View
ja: ビュー

en: status
ja: 状態

en: Created
ja: 作成

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Address
ja: 住所

en: State
ja: 状態

en: City
ja: 市区町村

en: Postal code
ja: 郵便番号

en: Changed
ja: 変更済

en: Email:
ja: Ｅメール:

en: Publishing status
ja: 掲載ステータス
