Constant Contact Block (8.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Delete
fa: حذف

en: Edit
fa: ویرایش

en: Country
fa: کشور

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: status
fa: وضعیت

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Address
fa: نشانی

en: State
fa: وضعیت

en: operations
fa: عملیات

en: City
fa: شهر

en: Postal code
fa: کد پستی

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Email:
fa: پست الکترونیک:
