Constant Contact Block (8.x-1.0-alpha3) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Register
id: Daftar

en: Delete
id: Hapus

en: Edit
id: Sunting

en: Country
id: Negara

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: View
id: Lihat

en: name
id: nama

en: Created
id: Dibuat

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: Address
id: Alamat

en: State
id: Status

en: City
id: Kota

en: Postal code
id: Kode pos

en: Changed
id: Berubah

en: Publishing status
id: Status penerbitan
