Constant Contact Block (8.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Register
nl: Inschrijven

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Country
nl: Land

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: name
nl: naam

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Campaign ID
nl: campagne-ID

en: Address
nl: Adres

en: State
nl: Status

en: operations
nl: bewerkingen

en: City
nl: Plaats

en: Postal code
nl: Postcode

en: message
nl: bericht

en: id
nl: ID

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Local
nl: Lokaal

en: Campaign
nl: Campagne

en: Remote
nl: Op afstand

en: Email:
nl: E-mail:

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Organization name
nl: Organisatienaam
