Constant Contact Block (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Register
he: הרשמה

en: Unsubscribe
he: בטל רישום

en: status
he: מצב

en: operations
he: פעולות

en: About
he: אודות

en: Thank you
he: תודה רבה!
