Consumers (8.x-1.12) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Default
az: Susmaya görə

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Logo
az: loqo

en: Authentication
az: İdentifikasiyası
