Consumers (8.x-1.12) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Logo
fa: آرم

en: Authentication
fa: بررسی هویت
