Contact default fields override (2.0.1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Edit
ro: Editați

en: Help text
ro: Text de ajutor

en: Label
ro: Etichetă

en: Your name
ro: Numele dumneavoastră

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
ro: Instrucţiuni care vor fi prezentate utilizatorului sub câmp în formular.<br />Marcaje HTML permise: @tags

en: Your email address
ro: Adresa dumneavoastră de e-mail

en: Required field
ro: Câmp obligatoriu

en: Saved %label configuration.
ro: Configurație %label salvată.

en: This field supports tokens.
ro: Acest câmp are suport pentru token-uri.

en: %field settings for %bundle
ro: Setări %field pentru %bundle
