Contact default fields override (8.x-1.7) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Edit
id: Sunting

en: Help text
id: Teks bantuan

en: Your name
id: Nama anda

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
id: Intruksi untuk ditampilkan kepada pengguna dibawah field ini pada form penyuntingan. <br />Tag HTML yang diijinkan:@tags

en: Your email address
id: Alamat email Anda

en: Required field
id: Jadikan isian wajib

en: Saved %label configuration.
id: Menyimpan konfigurasi %label.

en: This field supports tokens.
id: Bidang ini mendukung token.
