Contact default fields override (8.x-1.7) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Help text
ur: مدد کے لیے عبارت

en: Label
ur: عنوان

en: Your name
ur: آپ کا نام

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Required field
ur: مطلوبہ فیلڈ
