Contact default fields override (8.x-1.9) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Edit
ar: تحرير

en: Help text
ar: نص المساعدة

en: Label
ar: التسمية

en: Your name
ar: اسمك

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
ar: التعليمات التي تظهر للمستخدم تحت هذا الحقل، في استمارة التحرير. <br /> وسوم HTML المسموحة: @tags

en: Required field
ar: حقل ضروري

en: Saved %label configuration.
ar: تم حفظ خيارات ضبط %label.
