Contact default fields override (8.x-1.9) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Edit
az: Dəyiş

en: Help text
az: Kömək mətni

en: Your name
az: Adınız

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
az: Redaktə formasında bu sahənin altındakı istifadəçiyə təqdim etmək üçün təlimatlar.<br />İcazə verilən HTML teqləri: @tegs

en: Your email address
az: Sizin e-poçt ünvanınız

en: Required field
az: Tələb olunan sahə

en: Saved %label configuration.
az: %label konfiqurasiyası saxlanıldı.
